Fotografia architektury

Zdjęcia reklamowe i promocyjne obiektów

Zdjęcia budynków oraz przestrzeni wewnętrznych wzbudzają wiarygodność i zwiększają zaufanie klientów. Dla branży mieszkaniowej są podstawowym narzędziem marketingowym o dużym znaczeniu w procesie sprzedaży. Kreatywne techniki fotograficzne pomagają przenieść odbiorców w dowolne lokalizacje z dużą dozą realizmu.

Zdjęcia dzienne i nocne
Aby przedstawić obiekty w najlepszy sposób, wykonujemy zdjęcia w piękną pogodę i o najlepszych porach uwzględniając pozycję słońca. Warto wykorzystać także możliwość przedstawienia obiektów o zmierzchu ze względu na efektowne oświetlenie lamp i świateł.
Fotografie panoramiczne
Fotografie panoramiczne pozwalają na pokazanie szerokiego kadru o promieniu od 90 do 360 stopni. Tworzone są poprzez połączenie kilku lub kilkunastu kadrów.
Zdjęcia sferyczne i wirtualne spacery
Zdjęcia sferyczne przenoszą odbiorców do dowolnego miejsca pozwalają się poczuć w samym jego centrum. Wirtualne spacery pozwalają poruszać się w przestrzeni pomiędzy poszczególnymi zdjęciami sferycznymi.
Zdjęcia lotnicze
Fotografie wykonane z lotu ptaka idealnie nadają się do prezentacji obiektów wraz z otaczającą je przestrzenią. Dedykowane dla dużych budynków i obszernych areałów.

Buduj profesjonalny wizerunek swojej firmy za pomocą fotografii architektury.

Buduj profesjonalny wizerunek swojej firmy za pomocą fotografii architektury.

Zdjęcia siedziby firmy

oraz oddziałów i punktów sprzedaży

Fotografie przedstawiające budynki i wnętrza firmowe polecane są przedsiębiorstwom niezależnie od branży i wielkości. Mają duży wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku i zaufania. Przede wszystkim prezentują standardy oraz zaplecze techniczne. Dzięki nim ludzie mogą także zapoznać się z wyglądem miejsc, które będą odwiedzać. W wielu przypadkach ułatwiają lokalizację i dojazd.

Rozwiązania dla firm budowlanych

oraz remontowych i ogrodniczych

Reportaż z prac budowlanych
Dokumentacja fotograficzna z przebiegu prac nad projektem przydaje się zarówno do celów promocyjnych, jak i do wewnętrznych procesów nadzorczych w firmie. Raporty z postępów prac oraz z ukończenia inwestycji zawierające zdjęcia stanowią także dużą wartość dla zleceniodawców.
Ukończone realizacje
Zdjęcia gotowych projektów są podstawą działań marketingowych. Od staranności ich wykonania zależy jakość tworzonych materiałów reklamowych i promocyjnych.

Rozwiązania dla branży mieszkaniowej

Zdjęcia dla deweloperów i agencji nieruchomości

Prezentacje nieruchomości
Zdjęcia stanowią podstawowe narzędzie sprzedażowe. Profesjonalnie zrealizowana seria zdjęć przedstawia w wiarygodny sposób obiekty i wnętrza jednocześnie odzwierciedlając największe zalety i korzyści oferty.
Homestaging
Przygotowanie wnętrz do prezentacji klientom w niebywały sposób podnosi walory wizualne. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu elementów i aranżacji dodatków zdjęcia nieruchomości zyskują na jakości.
Zdjęcia okolicy
Zainteresowani kupnem lub wynajmem nieruchomości zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację. Przedstawienie na fotografiach najważniejszych atutów okolicy pomaga im w podjęciu decyzji.

Rozwiązania dla architektów

i projektantów wnętrz

Fotografie zrealizowanych projektów stanowią główne narzędzie promocyjne i reklamowe. Dobrym sposobem prezentacji portfolio jest zestawianie szkiców i wizualizacji ze zdjęciami wykonanymi z odwzorowaniem tych samym miejsc. Atutem będą także charakterystyczne elementy oraz detale przedstawiające kolory i fakturę materiałów.

Zobacz, jakie zdjęcia architektury i wnętrz wykonaliśmy dla naszych partnerów.

Zobacz, jakie zdjęcia architektury i wnętrz wykonaliśmy dla naszych partnerów.

Profesjonalne fotografie architektury i wnętrz są na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalne fotografie architektury i wnętrz są na wyciągnięcie ręki.